Psychoterapie je služba, která člověku pomáhá pečovat o svou duši, své vztahy a svůj život. Psychoterapeut je člověk, který vás provází na cestě za tím, abyste to zvládli sami. 

Věříme, že psychoterapie není jen léčebnou metodou, ale může být také významným podpůrným prostředkem v osobnostním nebo profesním růstu. Že může pomoci člověku porozumět sobě samému, jeho vztahům a světu kolem něj. Že psychoterapie přispívá k tomu, aby byl život člověka skutečně v jeho rukou, aby přestal být vláčen okolnostmi a dosáhl v životě spokojenosti.

Pokud právě zvažujete vstoupit do psychoterapie, rádi vám budeme průvodci na vaší cestě. Na této stránce se o nás dozvíte základní informace a můžete nás oslovit prostřednictvím formuláře níže. Můžete také napsat svou poptávku či dotaz na mail jsme@zazemi.org a my vám obratem odpovíme.

Jaká jsou témata, kterým se můžeme společně věnovat?

 • porozumění vlastním pocitům a jak s nimi zacházet
 • všední problémy, s nimiž si nevíte rady
 • životní křižovatky, stres a náročné životní situace
 • vztah k sobě samému
 • pocit hledání se, tápání v životě
 • vztahy s rodinou a blízkými lidmi, partnerské vztahy
 • závislosti a tendence k nim
 • problémy v komunikaci s lidmi
 • problémy v pracovním životě
 • a cokoliv dalšího, co je důležité pro vás

Mgr. Tomáš Andrášik

Tomáš (nar. 1986) psychoterapeut ve výcviku (INSTEP - integrativní Gestalt). S klienty v psychoterapii pracuje od roku 2017. Má bohaté zkušenosti s vedením sebezkušenostních a osobnostně rozvojových skupin a workshopů. V ČR rozvíjí metodu Gestalt Theatre, pracuje na Pedagogické fakultě MU, kde provádí studenty kurzy osobnostní přípravy. Svou práci obohacuje letitou zkušeností s divadlem a paradivadelními systémy. Spolupracuje s Court of Moravia jako konzultant v organizacích.

Tomášovy webové stránky | e-mail: andrasikt@gmail.com

PhDr. Tereza Staňková

Tereza (nar. 1990) je psycholožka a psychoterapeutka ve výcviku (INSTEP - integrativní Gestalt). Pro terapeutickou práci hledá inspiraci také v kurzech pohybové a taneční terapie a terapie zaměřené na tělo. Pracuje s mládeží jako psycholožka v dětském domově a také ve společnosti využívající herní design ve firmách např. pro vzdělávání, práci s týmy nebo posilování zaměstnanecké či zákaznické loajality.

E-mail: tereza.stanko@gmail.com

Mgr. Veronika Nýdrlová, Ph. D.

Veronika (nar. 1987) pracuje v terapeutické komunitě. Absolvovala pětiletý sebezkušenostní výcvik v integrativní psychoterapii (Skálův institut) a nyní prochází výcvikem v rodinné terapii a léčbě psychosomatických poruch (Lirtaps). Na Pedagogické fakultě MU vyučuje aplikované drama, osobnostní přípravu a metodiku zážitkové pedagogiky. Od roku 2010 v ČR aktivně rozvíjí playback divadlo, aktuálně se skupinou Na-po-jen-i.

E-mail: veronika.nydrlova@kolping.cz

O psychoterapii přemýšlíme jako o službě, která se v určitých obdobích života může hodit kterémukoli člověku. Stejně jako chodíte na masáže, k lékaři nebo do wellness, můžete péči dopřát i své duši. 

V týmu máme podobnou filozofii, scházíme se k intervizním setkáním a snažíme se vzájemně profesně posouvat.

Ceny:

 • Individuální psychoterapie - 600 Kč / 50 minut; studenti 400 Kč*
 • Párová psychoterapie (pro partnerské dvojice) - 1800 Kč / 80 minut (2 terapeuti - žena a muž)

*Rozhodli jsme se vytvořit prostor za sníženou cenu pro několik klientů z řad studentů, s vědomím, že je pro ně psychoterapie často finančně nedostupná.

Objednejte se k nám

Pokud si nejste jistí, rádi Vám věnujeme 30 minut našeho času, abychom odpověděli na Vaše otázky, domluvili se na spolupráci nebo Vám pomohli najít vhodný druh odborné pomoci.