Prostory a pronájmy

Zázemí v současné době disponuje dvěma prostory. Ten první je víceúčelový sál na Václavské 12a. Konají se zde naše workshopy, skupiny, semináře a terapeutická sezení. Protože se jedná o krásné a specifické místo, nabízíme volné kapacity k pronájmu. Naším druhým prostorem jsou terapeutické místnosti v přízemí vily na Muchově ulici 33 v Černých polích, které využíváme k poskytování psychoterapie.

Víceúčelový sál pro pořádání workshopů a skupinových akcí


V Zázemí je možné pořádat jednorázové i pravidelné akce. Hodí se pro kurzy, workshopy, individuální konzultace, firemní či komunitní akce, komorní divadelní představení či koncerty. 

Hlavní místnost má velikost 55 m², s možností variabilního uspořádání. K dispozici je flipchart, dataprojektor, kuchyňský koutek, základní nádobí, dvě toalety a sprcha. Nachází se na adrese Václavská 12a, poblíž Mendlova náměstí. Prostor je částečně bezbariérový.


V Zázemí především uvítáme akce, které se týkají psychoterapie či osobnostního rozvoje. U takových nabízíme i pomoc s propagací a záštitu našeho centra, pokud o ni budete mít zájem.

Vítány jsou ale i jakékoli jiné akce, pro které vám prostory přijdou inspirativní. Pokud však nesouvisejí s programovou náplní centra, nabízíme pouze pronájem, případná propagace akce je na vás.

Pro všechny typy akcí vám prostor připravíme podle vašich představ, možnosti uspořádání jsou níže na stránce. Budete-li mít zájem, rádi vám také pomůžeme zajistit občerstvení a nápoje.

Ceny za pronájem prostoru

Ke tvorbě cen se snažíme přistupovat individuálně dle typu akce, délky, pravidelnosti a produkčních nároků akce.

Terapeutické skupiny, semináře,

kurzy, workshopy, přednášky atp.

400-500 Kč / hod*

Víkendové akce (sobota + neděle)

cena za jeden celý den (8 a více hodin)

3200 - 4000 Kč

*Minimální doba pronájmu je dvě hodiny. Koberec je možné využít za příplatek 50 Kč/hod.
**Jedná se o konečnou částku, nejsme plátci DPH. Dataprojektor a flipchart jsou v ceně pronájmu zahrnuty. Ceny zahrnují také dobu na přípravu akce a její sklizení (30 minut před akcí a 30 minut po akci).

Pro smysluplné projekty

U akcí, které dávají smysl vám i nám jsme ochotni nabídnout volnou kapacitu za sníženou až symbolickou cenu, napište nám své představy. Podmínkou je neziskovost akce a/nebo její přesah.

Prostory pro poskytování psychoterapie

Nabízíme naše prostory k poskytování psychoterapie. Zároveň nabízíme z(Z)ázemí terapeutického centra, kolegiální podporu a společné intervize. Pro bližší informace o cenách a dostupnosti prostorů nás prosím kontaktujte. 

Václavská 12a

Prostory k pronájmu ve všední dny do 17:00.

Muchova 33

Prostory k pronájmu ve všední dny do 22:00, víkendy po dohodě.

Poptávky pište na jsme@zazemi.org nebo vyplňte kontaktní formulář:

Storno podmínky: Při zrušení rezervace do 30 dní před konáním akce bez storno poplatku. Při zrušení rezervace 30-8 dní před konáním akce je storno poplatek 50 % ceny pronájmu. Při zrušení rezervace 7 a méně dní před konáním akce je storno poplatek 100 % ceny pronájmu.

Historie prostoru na Václavské

Zázemí sídlí na adrese Václavská 12a, tedy kousek od Mendlova náměstí. Pěší vzdálenost do centra je 15 minut pohodové chůze, na Hlavní nádráží jsou to tři zastávky tramvají (linky 1 a 2). Najdete nás ve vnitrobloku pavlačového domu z 19. století v objektu bývalé Kupčíkovy Starobrněnské mlékárny.

Prostor má výjimečný genius loci a dokáže pořádáným akcím dodat charizma. Tradici prostoru v současné podobě pod značkou Naživo nastartovala Barbara Ernest, která jej provozovala v letech 2017 a 2018. Autory promo fotografií jsou Daňkovi.