Česky | English

Psychoterapeuti v Zázemí

Psychoterapie je služba, která člověku pomáhá pečovat o svou duši, své vztahy a svůj život. Psychoterapeut je člověk, který vás provází na cestě za tím, abyste to zvládli sami. 

O psychoterapii přemýšlíme jako o službě, která se v určitých obdobích života může hodit kterémukoli člověku. Stejně jako chodíte na masáže, k lékaři nebo do wellness, můžete péči dopřát i své duši.

V týmu máme podobnou filozofii, pracujeme společně v koedukovaných dvojicích při vedení partnerských, rodiných a skupinových terapiích. Členové týmu jsou pod pravidelnou supervizí, scházíme se k intervizním setkáním a snažíme se vzájemně profesně posouvat.

Pokud právě zvažujete vstoupit do psychoterapie, rádi vám budeme průvodci na vaší cestě. 

Mgr. Tomáš Andrášik

Tomáš (nar. 1986) psychoterapeut ve výcviku (INSTEP - integrativní Gestalt). S klienty v psychoterapii pracuje od roku 2017. Má bohaté zkušenosti s vedením sebezkušenostních a osobnostně rozvojových skupin a workshopů. V ČR rozvíjí metodu Gestalt Theatre, pracuje na Pedagogické fakultě MU, kde provádí studenty kurzy osobnostní přípravy. Svou práci obohacuje letitou zkušeností s divadlem a paradivadelními systémy. Spolupracuje s Court of Moravia jako konzultant v organizacích.

Tomášovy webové stránky | e-mail: andrasikt@gmail.com

Mgr. Veronika Nýdrlová, Ph. D.

Veronika (nar. 1987) pracuje v terapeutické komunitě. Absolvovala pětiletý sebezkušenostní výcvik v integrativní psychoterapii (Skálův institut) a nyní prochází výcvikem v rodinné terapii a léčbě psychosomatických poruch (Lirtaps). Na Pedagogické fakultě MU vyučuje aplikované drama, osobnostní přípravu a metodiku zážitkové pedagogiky. Od roku 2010 v ČR aktivně rozvíjí playback divadlo, aktuálně se skupinou Na-po-jen-i.

E-mail: veronika.nydrlova@zazemi.org

PhDr. Tereza Staňková

Tereza (nar. 1990) je psycholožka a psychoterapeutka ve výcviku (INSTEP - integrativní Gestalt). Pro terapeutickou práci hledá inspiraci také v kurzech pohybové a taneční terapie a terapie zaměřené na tělo. Pracuje s mládeží jako psycholožka v dětském domově a také ve společnosti využívající herní design ve firmách např. pro vzdělávání, práci s týmy nebo posilování zaměstnanecké či zákaznické loajality.

E-mail: tereza.stanko@gmail.com

Objednejte se k nám

Pokud si nejste jistí, rádi Vám věnujeme 30 minut našeho času, abychom odpověděli na Vaše otázky, domluvili se na spolupráci nebo Vám pomohli najít vhodný druh odborné pomoci.