Česky | English

Psychoterapeuti

Psychoterapie je služba, která člověku pomáhá pečovat o svou duši, své vztahy a svůj život. Psychoterapeut*ka je člověk, který vás provází na cestě za tím, abyste to zvládli sami. 

O psychoterapii přemýšlíme jako o službě, která se v určitých obdobích života může hodit kterémukoli člověku. Stejně jako chodíte na masáže, k lékaři nebo do wellness, můžete péči dopřát i své duši.

V týmu máme podobnou filozofii, pracujeme společně v koedukovaných dvojicích při vedení partnerských, rodiných a skupinových terapiích. Členové týmu jsou pod pravidelnou supervizí, scházíme se k intervizním setkáním a snažíme se vzájemně profesně posouvat.

Pokud právě zvažujete vstoupit do psychoterapie, rádi vám budeme průvodci na vaší cestě. 

Vzhledem ke zvýšené poptávce po terapeutických službách má většina našich terapeutů v tuto chvíli plně vytíženou kapacitu. Pravidelně aktualizujeme naše volné kapacity. Zároveň bychom vás rádi upozornili na možnost vstupu do terapeutické skupiny, kterou budeme otevírat v září.

Mgr. Tomáš Andrášik

Psychoterapeut, absolvent výcviku v integrativní Gestalt psychoterapii (INSTEP). V soukromé psychoterapeutické praxi pracuje s dospělými a páry. Má bohaté zkušenosti s vedením sebezkušenostních a osobnostně rozvojových skupin a workshopů. Rozvíjí metodu Gestalt Theatre a pracuje také na Pedagogické fakultě MU, kde provádí studenty kurzy osobnostní přípravy. 

Individuální terapie - dospělí
Přijímá nové klienty | webové stránky | e-mail: tomas.andrasik@zazemi.org


Mgr. Eva Beranová

Psycholožka a psychoterapeutka, absolventka výcviku v integrativní Gestalt psychoterapii (INSTEP). Pracuje jako školní psycholožka na základní škole a terapeutka v azylovém domě pro ženy. V Zázemí provozuje soukromou psychoterapeutickou praxi.

Individuální terapie - dospělí
Nové klienty dočasně nepřijímá | Email: eva.beranova@zazemi.org


Mgr. Kateřina Hájková Klíčová

Vystudovala sociologii na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity a je frekventantkou pětiletého komplexního psychoterapeutického výcviku Solution focused therapy (Dalet). Současně se účastní výcviku v multidisciplinárním přístupu při pomoci rodinám. V Zázemí provozuje soukromou psychoterapeutickou praxi, kde pracuje s dospělými a mladými lidmi nad 15 let. Pracuje také jako poradkyně na podpůrné lince perinatalniztrata.cz a je součástí týmů krizových bytů ve společnosti Renadi. Nabízí terapie také ve francouzštině.

individuální terapie - dospělí a dospívající 15+
Přijímá nové klienty | webové stránky | E-mail: katerina.hk@zazemi.org


Mgr. Veronika Nýdrlová, Ph. D.

Veronika pracuje v terapeutické komunitě. Absolvovala pětiletý sebezkušenostní výcvik v integrativní psychoterapii (Skálův institut) a nyní prochází výcvikem v rodinné terapii a léčbě psychosomatických poruch (Lirtaps). Na Pedagogické fakultě MU vyučuje aplikované drama, osobnostní přípravu a metodiku zážitkové pedagogiky. Od roku 2010 v ČR aktivně rozvíjí playback divadlo, aktuálně se skupinou Na-po-jen-i.

Rodinná terapie | individuální terapie - dospělí
Nové klienty dočasně nepřijímá | E-mail: veronika.nydrlova@zazemi.org


Mgr. Anna Putnová

Vystudovala psychologii na Fakultě sociálních studií Masarykovy university a je frekventantkou pětiletého psychoterapeutického výcviku ve skupinové integrativní terapii Skálova institutu v Praze. Pracuje jako psycholog v Krizovém centru pro děti a dospívající a také jako psycholog v Poradenském centru Masarykovy university. V Zázemí provozuje soukromou psychoterapeutickou praxi. 

Individuální terapie - dospělí | děti
Nové klienty dočasně nepřijímá | webové stránky | Email: anna.putnova@zazemi.org


Mgr. Barbora Širůčková

Psycholožka a psychoterapeutka, absolventka výcviku v integrativní Gestalt psychoterapii (INSTEP). Pracovala na dětském a příjmovém oddělení v Psychiatrické nemocnici v pražských Bohnicích, kde vedla individuální, skupinové i rodinné terapie. Nyní je na rodičovské dovolené. V Zázemí provozuje soukromou psychoterapeutickou praxi.

Individuální terapie - dospělí
Nové klienty dočasně nepřijímá | Email: barbora.siruckova@zazemi.org


Mgr. Júlia Tkáčová

Psycholožka se zkušenostmi v oblasti zdravotnictví a krizové intervence. Frekventantka psychoterapeutického výcviku v gestalt psychoterapii (IVGT Praha). Pracuje ve Fakultní nemocnici Brno a jako krizová interventka na lince důvěry. V soukromé praxi v Zázemí se věnuje dospívajícím mladým lidem a dospělým.

Individuální terapie - dospělí | děti od 12 let
Přijímá nové klienty | webové stránky | Email: julia.tkacova@zazemi.org

Objednejte se k nám

Pokud si nejste jistí, rádi Vám věnujeme 30 minut našeho času, abychom odpověděli na Vaše otázky, domluvili se na spolupráci nebo Vám pomohli najít vhodný druh odborné pomoci.