Česky | English

Psychoterapeuti v Zázemí

Psychoterapie je služba, která člověku pomáhá pečovat o svou duši, své vztahy a svůj život. Psychoterapeut je člověk, který vás provází na cestě za tím, abyste to zvládli sami. 

O psychoterapii přemýšlíme jako o službě, která se v určitých obdobích života může hodit kterémukoli člověku. Stejně jako chodíte na masáže, k lékaři nebo do wellness, můžete péči dopřát i své duši.

V týmu máme podobnou filozofii, pracujeme společně v koedukovaných dvojicích při vedení partnerských, rodiných a skupinových terapiích. Členové týmu jsou pod pravidelnou supervizí, scházíme se k intervizním setkáním a snažíme se vzájemně profesně posouvat.

Pokud právě zvažujete vstoupit do psychoterapie, rádi vám budeme průvodci na vaší cestě. 

Mgr. Tomáš Andrášik

Tomáš (nar. 1986) psychoterapeut v supervizní části výcviku (INSTEP - integrativní Gestalt). S klienty v soukromé psychoterapeutické praxi pracuje od roku 2017. Má bohaté zkušenosti s vedením sebezkušenostních a osobnostně rozvojových skupin a workshopů. V ČR rozvíjí metodu Gestalt Theatre, pracuje na Pedagogické fakultě MU, kde provádí studenty kurzy osobnostní přípravy. 

Tomášovy webové stránky | e-mail: tomas.andrasik@zazemi.org


Mgr. Eva Beranová

Psycholožka a psychoterapeutka v supervizní části výcviku (INSTEP - integrativní Gestalt). Pracuje jako školní psycholožka na základní škole a terapeutka v azylovém domě pro ženy. V Zázemí provozuje soukromou psychoterapeutickou praxi.

Email: eva.beranova@zazemi.org


Mgr. Veronika Nýdrlová, Ph. D.

Veronika (nar. 1987) pracuje v terapeutické komunitě. Absolvovala pětiletý sebezkušenostní výcvik v integrativní psychoterapii (Skálův institut) a nyní prochází výcvikem v rodinné terapii a léčbě psychosomatických poruch (Lirtaps). Na Pedagogické fakultě MU vyučuje aplikované drama, osobnostní přípravu a metodiku zážitkové pedagogiky. Od roku 2010 v ČR aktivně rozvíjí playback divadlo, aktuálně se skupinou Na-po-jen-i.

E-mail: veronika.nydrlova@zazemi.org


Mgr. Anna Putnová

Vystudovala psychologii na Fakultě sociálních studií Masarykovy university a je frekventantkou pětiletého psychoterapeutického výcviku ve skupinové integrativní terapii Skálova institutu v Praze. Pracuje jako psycholog v Krizovém centru pro děti a dospívající a také jako psycholog v Poradenském centru Masarykovy university. V Zázemí provozuje soukromou psychoterapeutickou praxi. 

Email: anna.putnova@zazemi.org


Mgr. Barbora Širůčková

Psycholožka a psychoterapeutka v supervizní části výcviku (INSTEP - Integrativní Gestalt). Pracovala na dětském a příjmovém oddělení v Psychiatrické nemocnici v pražských Bohnicích, kde vedla individuální, skupinové i rodinné terapie. Nyní je na rodičovské dovolené. V Zázemí provozuje soukromou psychoterapeutickou praxi.

Email: barbora.siruckova@zazemi.org

Objednejte se k nám

Pokud si nejste jistí, rádi Vám věnujeme 30 minut našeho času, abychom odpověděli na Vaše otázky, domluvili se na spolupráci nebo Vám pomohli najít vhodný druh odborné pomoci.