Inner active cards

Beautiful, ilustrated cards...Karty pro terapeutickou a lektorskou práci, které vycházejí z terapeutického přístupu Internal Family Systems (IFS). Tento přístup pracuje s myšlenkou, že osobnost se skládá z podosobností, které symbolizují lidské potřeby, emoce a duševní stavy.

Díky tomu, že karty obsahují jen minimum textů, dokáží oživit fantazii, podnítit reflexi a náhled, obrazem vyjádřit, to co se právě klientům nedaří a nabízejí podnětný projekční nástroj.

Karty dokáží pomoci s uchopením emocionálních stavů, reprezentací rozporů v myšlení, pocitech. Mohou pomoci tam kde chybí slova.

Užitečné mohou být terapeutům při individuálních či skupinových sezeních, lektorům pro reflexe

Autorkou karet je Sharon Eckstein, vydává je Backwood press a Zázemí je jejich partnerem pro Českou republiku. Oficiální webové stránky karet nabízejí bližší informace, případové studie a nástin jak je možno s kartami pracovat. Karty podléhají ochraně autorských práv, které náleží Sharon Sargent Eckstein a Backwood Press.

Cena za balíček třetí edice karet

Obsahuje XX karet a x prázdných

800 Kč

Objednávka karet

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci.