Psychoterapeuti v Zázemí

We offer therapy in English

V Zázemí nabízíme komplexní psychoterapeutickou péči. Vyberte si z našich služeb: 

Psychoterapie je služba, která člověku pomáhá pečovat o svou duši, své vztahy a svůj život. Psychoterapeut je člověk, který vás provází na cestě za tím, abyste to zvládli sami. 

Věříme, že psychoterapie není jen léčebnou metodou, ale může být také významným podpůrným prostředkem v osobnostním nebo profesním růstu. Že může pomoci člověku porozumět sobě samému, jeho vztahům a světu kolem něj. Že psychoterapie přispívá k tomu, aby byl život člověka skutečně v jeho rukou, aby přestal být vláčen okolnostmi a dosáhl v životě spokojenosti.

Pokud právě zvažujete vstoupit do psychoterapie, rádi vám budeme průvodci na vaší cestě. 

Sem patří váš dlouhý nadpis

Sem vložte podnadpis

První služba

Quia consequuntur magni dolores eos

800 Kč

Druhá služba

Labore et dolore magnam aliquam quaerat

1600 Kč

Třetí služba

Corporis suscipit laboriosam nisi ut aliquid

2400 Kč

Mgr. Tomáš Andrášik

Tomáš (nar. 1986) psychoterapeut ve výcviku (INSTEP - integrativní Gestalt). S klienty v psychoterapii pracuje od roku 2017. Má bohaté zkušenosti s vedením sebezkušenostních a osobnostně rozvojových skupin a workshopů. V ČR rozvíjí metodu Gestalt Theatre, pracuje na Pedagogické fakultě MU, kde provádí studenty kurzy osobnostní přípravy. Svou práci obohacuje letitou zkušeností s divadlem a paradivadelními systémy. Spolupracuje s Court of Moravia jako konzultant v organizacích.

Tomášovy webové stránky | e-mail: andrasikt@gmail.com

PhDr. Tereza Staňková

Tereza (nar. 1990) je psycholožka a psychoterapeutka ve výcviku (INSTEP - integrativní Gestalt). Pro terapeutickou práci hledá inspiraci také v kurzech pohybové a taneční terapie a terapie zaměřené na tělo. Pracuje s mládeží jako psycholožka v dětském domově a také ve společnosti využívající herní design ve firmách např. pro vzdělávání, práci s týmy nebo posilování zaměstnanecké či zákaznické loajality.

E-mail: tereza.stanko@gmail.com

Mgr. Veronika Nýdrlová, Ph. D.

Veronika (nar. 1987) pracuje v terapeutické komunitě. Absolvovala pětiletý sebezkušenostní výcvik v integrativní psychoterapii (Skálův institut) a nyní prochází výcvikem v rodinné terapii a léčbě psychosomatických poruch (Lirtaps). Na Pedagogické fakultě MU vyučuje aplikované drama, osobnostní přípravu a metodiku zážitkové pedagogiky. Od roku 2010 v ČR aktivně rozvíjí playback divadlo, aktuálně se skupinou Na-po-jen-i.

E-mail: veronika.nydrlova@kolping.cz

O psychoterapii přemýšlíme jako o službě, která se v určitých obdobích života může hodit kterémukoli člověku. Stejně jako chodíte na masáže, k lékaři nebo do wellness, můžete péči dopřát i své duši. 

V týmu máme podobnou filozofii, scházíme se k intervizním setkáním a snažíme se vzájemně profesně posouvat.

Ceny:

  • Individuální psychoterapie - 600 Kč / 50 minut; studenti 400 Kč*
  • Párová psychoterapie (pro partnerské dvojice) - 1800 Kč / 80 minut (2 terapeuti - žena a muž)

*Rozhodli jsme se vytvořit prostor za sníženou cenu pro několik klientů z řad studentů, s vědomím, že je pro ně psychoterapie často finančně nedostupná.

Objednejte se k nám

Pokud si nejste jistí, rádi Vám věnujeme 30 minut našeho času, abychom odpověděli na Vaše otázky, domluvili se na spolupráci nebo Vám pomohli najít vhodný druh odborné pomoci.